Nors UAB „Jolsta“ įkurta 2012 metais ir yra nedidelė šeimos įmonė, tai netrukdo jai žengti drąsų žingsnį hi-fi ir hi-end įrangos rinkoje. Sėkmės raktas – daugelį metų vykdyti savarankiški eksperimentai ir paieškos ieškant idealaus garso. Galiausiai buvo sukaupta didžiulė patirtis ir suformuotas supratimas, kas yra namų garso sistema ir kas – kokybiškas garsas. Svarbiausia buvo tiksliai apibrėžti bet kokios muzikos aparatūros kertinius kriterijus. Dažnai užtenka paprasčiausiai atverti kurio nors muzikinio įtaiso korpusą, kad įsitikintum, ar jis gali pavergti klausytojo širdį ar bent parodyti nors kokį nors ryškų savo „charakterio“ atspalvį.
Mūsų parduotuvėje dabar ir ateityje bus galima įsigyti tik tų firminių įrenginių, kurių muzikines charakteristikas mes priekabiai įvertinome. Partnerius mes renkamės pagal tą patį principą – „Garsas svarbiau už viską“, bet dar geriau, jei garsas siūlomas už protingą kainą. Vadinasi, mes garantuojame pirkėjui galimybę ne tik apsipirkti mūsų parduotuvėje, taupant laiką ir pinigus, bet ir žengti iškart kelis žingsnius ieškant tobulo garso.
Visiškai kitokia situacija su namų kino įranga. Ideologija, kurios laikosi namų kino gamintojai, iš esmės skiriasi nuo stereo pasaulio įrenginių gamintojų ideologijos. Mes dažnai tampame vadinamųjų ginklavimosi varžybų tarp šiuolaikinių lustų rinkinių ir technologijų gamintojų liudininkais. Bet net ir šiuo atveju galima aptikti įdomių hibridinių vedinių, kuriuose dera patikrinti klasikiniai ir šiuolaikiniai sprendimai.
Pastaruoju metu, pasitelkę sukauptą patirtį ir žinias, pradėjome gaminti aukščiausios kokybės originalią kabelinę produkciją. Tai darydami nepuolėme išradinėti dviračio – paprasčiausiai gaminame laidus iš geriausių rinkoje tiekiamų medžiagų. Mūsų gaminiai skirti ne masiniam pirkėjui – juos vertina muzikos mėgėjai ir tie, kurie skeptiškai nusiteikę prieš rinkodaros gudrybes. Mes laikomės svarbiausio principo – „Gerai nereiškia brangiai.“